Uncategorized

מתקני טראס

היתרונות הרבים של מתקני טראס:

מתקני טראס יכולים להגיע במגוון רחב של מידות וחתכים, הם יכולים להתאפיין במגוון רחב של עיצובים ולספק מענה איכותי על דרישות וצרכים שונים – בין היתר, אותם המתקנים יכולים לטמון בחובם פתרונות תלייה מתקדמים, מסגרות למסכים, אמצעי תפאורה ועוד..
כמובן, שבכדי ליהנות מכל היתרונות/ תועלות אשר טמונים במתקני הטראס, חשוב להכיר את כל האפשרויות והטכנולוגיות המוצעות בתחום ולהזמין בסופו של דבר, מתקנים אשר יענו בצורה המיטבית על דרישות והצרכים של המזמינים.
מתקני טראס עשויים מ-3 חלקים עיקריים שהם: שלדת אלומיניום, מקיר מתכת מודולורי ומיריעת בד או שמשונית ממותגת.
מתקנים אלו טומנים בחובם יתרונות רבים, ראשית כל, הם חזקים במיוחד ובכוחם לשאת משקלים כבדים. מעבר לכך, הם קלים ונוחים לשינוע ממקום למקום, הם ניתנים להרכבה ולפירוק באופן עצמאי – כך שגם אם נשלחים נציגים בודדים לתערוכה מסוימת, אשר לא מחזיקים ביכולות טכניות, הם עדיין יוכלו להרכיב ולפרק את המתקנים באופן עצמאי – בכל מקרה, אין צורך להזמין מתקינים ייעודיים לצורך המטרה.
בשל יתרונותיהם הרבים, מתקני טראס מהווים ללא כל ספק כפתרון אופטימאלי, עבור כל מי שתר אחר פתרונות קד"מ איכותיים לתערוכות, כנסים ולאירועים שונים. הן בזכות הנראות המרשימה שלהם והן מכיוון שניתן להעביר אותם בצורה קלה ופשוטה ממקום למקום.

היכרות עם האפשרויות השונות

כל מי שמגלה את היתרונות הרבים אותם מתקני טראס טומנים בחובם, יבקש קרוב לוודאי לעשות שימוש באותם המתקנים לצורך, מיתוג עמדות, במות ונקודות מכירה.
בכדי ליהנות מכל היתרונות הרבים אשר טמונים באותם מתקני טראס, קיימת חשיבות גבוהה להכיר תחילה, בצורה מעמיקה, את כל האפשרויות הרבות אותן מתקנים אלו טומנים בחובם – הגדלים השונים של המתקנים, אפשרויות הדפוס והמיתוג, האפשרות להתאים אותם לתנאי פנים ו/או חוץ וכיוצא בזה – הבנה ראשונית של הדרישות והצרכים, בשילוב עם בחירה מושכלת בחברת הדפוס, תבטיח ליהנות מהתוצאה הטובה ביותר.
חברה מקצועית ומנוסה, תציע את האפשרות ליהנות ממתקני טראס מותאמי צרכים כמו גם מהאפשרות לקבל את המתקנים כשהם כבר ממותגים – כך שיהיו מוכנים לשימוש.

מתקני טראס – כל המטרות והיתרונות:

מתקני טראס מהווים כמערכות תצוגה, המתאפיינות מחד באיכות גבוהה ונראות מרשימה ומאידך, בקלות שינוע, הרכבה ופירוק.
מתקני טראס או ביתני טראס, מיועדים למגוון רחב של מטרות ובין היתר: לתערוכות וכנסים, מסיבות עיתונאים, טראסים לאולמות תצוגה, לגב במה ולמגוון רחב של אירועים נוספים ולמטרות שונות.
הזמנת מתקני טראס, מתחילה בהבנת מלוא הדרישות והצרכים ובראש ובראשונה, מהי המטרה בגינה הם מיועדים – כאן, חשוב לציין שהמיתוג על גבי השימשונית או יריעת הבד, תלוי בדרישות הפרטניות של המזמינים – כאשר באפשרותם לעצב בצורה עצמאית את השמשונית, או להיעזר במעצב גרפי מקצועי ומנוסה לצורך המטרה – ועבור קבלת התוצאה המרשימה ביותר האפשרית.

היתרונות השונים של טראס:

אז מי שמתלבט בין מתקני טראס למערכות תצוגה אחרות, חשוב שיכיר תחילה את כל היתרונות הטמונים במתקנים אלו ובין היתר:
התאמה לדרישות ולצרכים – המתקנים יכולים להיות מותאמים באופן פרטני ואישי לדרישות ולצרכים של המזמינים ולשמש במגוון רחב של אירועים שונים.
עלויות נמוכות ביחס לתועלות – ביתני טראס מהווים כאמצעי תצוגה ומיתוג איכותי ומרשי במיוחד, כאשר רוכשי המתקן, יתבקשו לשלם בעבורו עלות נמוכה, בטח ביחס לתועלת אותה הם עתידים לראות ממנו.
נוחות השינוע וההקמה – למרות שמתקני טראס הינם יציבים וחזקים, עדיין, הם מתקפלים ולכן, ניתן לשנע אותם ממקום למקום בצורה קלה ופשוטה. מעבר לכך, הם נוחים ופשוטים לפירוק והרכבה – מדובר ביתרון חשוב, מכיוון שהמתקנים מיועדים לאירועים שונים כמו לדוגמא, מסיבות עיתונאים.
איכות גבוהה – האיכות הגבוהה, הן של חומרי הגלם מהם עשוי המתקן והן הגבוהה של ההדפסה (המתבססת על טכנולוגיה מתקדמת) מבטיחה שתוכלו ליהנות מהמתקן לאורך תקופת זמן ארוכה.
ורשימת היתרונות היא עוד כאמור ארוכה.

התוצאה הסופית ושימוש בטראס

בחירה מושכלת ונבונה של חברת דפוס אשר תספק את מתקני הטראס, כמו גם הבנת הדרישות והצרכים מאותם המתקנים ודאגה שאותם המתקנים יענו על כל הדרישות והצרכים, יאפשרו ליהנות בסופו של דבר מתוצאה איכותית ומרשימה, אשר תלווה את המשתמשים בה (שהם כמובן חברות ועסקים, בסדרי גודל שונים ומכל הענפים והתחומים) לאורך תקופת זמן ארוכה.

טראס באיכות גבוהה תוצרת קמפוס >>